ERV CUP Open 2023

ERV CUP Open 2023

Krásné počasí, bohaté občerstvení a hlavně golfová pohoda. To bylo stěžejní náplní pátku, 16. 6., na golfovém hřišti v zámeckém parku SZ Hrádek u Nechanic, kde se konal v pořadí již šestý ročník ERV CUPu.

Odborný seminář - Plzeňský kraj

Odborný seminář - Plzeňský kraj

K 25. 4. 2023 naše společnost uspořádala další z řady oblíbených seminářů pro zástupce měst a obcí zaměřený na dotační příležitosti v oblasti vodohospodářských projektů, tentokrát pod záštitou Plzeňského kraje

Odborný seminář - Středočeský kraj

Odborný seminář - Středočeský kraj

K 17. 5. 2023 naše společnost uspořádala další z řady oblíbených seminářů pro zástupce měst a obcí zaměřený na dotační příležitosti v oblasti vodohospodářských projektů, tentokrát pod záštitou Středočeského kraje.

Voucher - koncepční posouzení hygienizace čistírenského kalu

Voucher - koncepční posouzení hygienizace čistírenského kalu

KONCEPČNÍ POSOUZENÍ HYGIENIZACE ČISTÍRENSKÉHO KALU PROSTŘEDNICTVÍM SOLÁRNÍHO SUŠENÍ je spolufinancován Evropskou unií.

Kulturní památka Červený Dvůr

Kulturní památka Červený Dvůr

Kulturní památka Červený Dvůr (Červený Dvůr č.p. 62/3, Hradec Králové) je areál zemědělské usedlosti vystavěné po r. 1790 mimo zástavbu. Doklad typu osídlení typického pro předpolí královéhradecké pevnosti. Stylově pozdně barokní a klasicistní objekty původně ze čtyř stran obestavěného dvora. Dvůr je dochovaný ve značné míře autenticity, avšak ve velmi zanedbaném stavu. V letech 2022 - 2023 proběhly v Červeném Dvoře nezbytné průzkumy na jejichž spolufinancování se podílí Královéhradecký kraj a Statutární město Hradec Králové.

NEWSLETTER 11/2022

Podpora pro vodohospodářské projekty z Operačního programu Životní prostředí 2021-2027 (OPŽP) a Národního programu Životní prostředí, včetně aktuálních informací o výzvách

NEWSLETTER 2/2022

Podpora pro vodohospodářské projekty z Operačního programu Životní prostředí 2021-2027 (OPŽP) a Národního programu Životní prostředí, včetně aktuálních informací o výzvách Operační program Životní prostředí 2021-2027.

Průřez realizací pozemních staveb

Průřez realizací pozemních staveb

Během roku 2021 tým naší společnosti ERV provádí komplexní služby správce stavby, nebo technického dozoru a koordinace BOZP na zajímavých stavbách.

Odborné semináře pro čtyři kraje

Odborné semináře pro čtyři kraje

Během října a listopadu naše společnost úspěšně uspořádala čtyři semináře ve čtyřech krajích pro zástupce měst a obcí o dotačních příležitostech u vodohospodářských projektů pod záštitou nejprve Královéhradeckého kraje, Pardubického kraje, Plzeňského kraje a nakonec Středočeského kraje.

Pozemní a dopravní stavby v plném proudu

Pozemní a dopravní stavby v plném proudu

Středisko pozemních a dopravních staveb ERV se v současné době může pochlubit zajímavým a různorodým portfoliem realizovaných projektů, na kterých tým autorizovaných inženýrů, techniků a specialistů provádí komplexní služby správce stavby, nebo technického dozoru a koordinace BOZP.

1 2 3 4 5 >>