Zhodnocení uplynulého období druhé a třetí dekády letošního roku

V letošním roce jsme podávali v rámci Národního programu Životního prostředí žádosti v oblasti výzvy č. 8/2016, která byla zaměřena na vybudování nových vodních zdrojů.

Odborný seminář - Pardubický kraj

Odborný seminář - Pardubický kraj

Ve čtvrtek 22.5. se na Pardubickém kraji v sále Ing. Jana Kašpara a v přilehlých prostorách uskutečnil další z letošních avizovaných odborných seminářů s tématikou vodního hospodářství a životního prostředí.

Odborný seminář  - Královéhradecký kraj

Odborný seminář - Královéhradecký kraj

Ve čtvrtek 18.5. se v sále zastupitelstva Královéhradeckého kraje a přilehlých prostorách uskutečnil první z letošních avizovaných odborných seminářů s tématikou vodního hospodářství a životního prostředí.

Pozvánka na seminář - Pardubický kraj

Pozvánka na seminář - Pardubický kraj

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na odborný seminář „Dotační příležitosti 2014 – 2020“, pořádaný pro zástupce měst a obcí, pod záštitou radního pro životní prostředí a zemědělství Pardubického kraje pana Ing. Václava Kroutila.

Newsletter 2017 a pozvánka na seminář - Královéhradecký kraj

Newsletter 2017 a pozvánka na seminář - Královéhradecký kraj

Dovolte nám, abychom Vás pozvali na odborný seminář „Dotační příležitosti 2014 – 2020“, pořádaný pro zástupce měst a obcí, pod záštitou radního pro životní prostředí a zemědělství Královéhradeckého kraje pana Bc. Karla Klímy.

Výročí založení společnosti - 10 let s Vámi

Výročí založení společnosti - 10 let s Vámi

Významná část našich obchodních přátel, klientů a kolegů přijala naše pozvání a zúčastnila se společenského večera konaného u příležitosti desátého výročí založení ERV s.r.o.

Trutnovský podzim

Jako každý rok, opět ve spolupráci s organizací UFFO Trutnov a společností Vodovody a kanalizace Trutnov jsme pořádali pro naše klienty z Královéhradeckého kraje společenské setkání v rámci hudebního festivalu Trutnovský podzim. V letošním roce využilo naše pozvání více než 50 hostů.

Výzvy národního programu MŽP

Dovolujeme si upozornit naše klienty a potencionální žadatele, že stále probíhá příjem žádostí do Národního programu MŽP. Konkrétně se jedná o výzvu č.8/2016 - Průzkum posílení a budování zdrojů pitné vody a o výzvu č.11/2016 - Domovní čistírny odpadních vod. Více informací naleznete na stránkách http://www.mzp.cz/cz/statni_fond_zivotniho_prostredi.

Okružní křižovatka U Koruny v Hradci Králové

Okružní křižovatka U Koruny v Hradci Králové

V pondělí 8. 8. 2016 byla po více než roční rekonstrukci slavnostně otevřena okružní křižovatka U Koruny v Hradci Králové.

Nové webové stránky

Nové webové stránky

13. června 2016 jsme pro Vás spustili nové webové stránky.

<< 1 2 3 4 5